- Oborniki wlkp.

Culinaria - Restauracja - Catering - Pizza z dowozem - Oborniki


Restauracja Catering Pizza Oborniki - Ornament dolny

Witamy serdecznie!

 

 - Oborniki wlkp.

 

Właściciele, Aneta i Maciej Krzyżańscy, z dumą i radością zapraszają do odwiedzenia miejsca, które łączy w sobie ich doświadczenie, marzenia i pasję.

Restauracja Culinaria już od ponad 12 lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Gości z Obornik i okolic, ale także poznaniaków. Z wagi na dogodne położenie, przy głównej trasie na Poznań, jest lokalem chętnie odwiedzanym przez osoby podróżujące biznesowo lub turystycznie.

Specjalnością Restauracji Culinaria są dania polskie, umiejętnie połączone z elementami kuchni śródziemnomorskiej. Menu imponuje bogactwem smaków.

Szef Kuchni poleca Gościom wyborne dania główne, tradycyjne potrawy w nowej odsłonie, wyśmienite przekąski, owoce morza, smaczne zupy i kremy oraz wykwintne desery.

Na szczególną uwagę zasługują: Marynowana pierś z gęsi z chipsem, musem z rokitnika i pudrem z chili, poznańska kaczka pieczona akuratnie w całości z jabłkami, puree z modrej kapusty z sosem rumianym i kopytkami czy też comber z sarny z piernikiem leśnymi grzybami, zapiekanką z ziemniaków i zielonym groszkiem.

Menu uzupełnione jest starannie wyselekcjonowanymi winami. Kulinarne przyjemności czekają na Gości w dwóch salach.

Sala restauracyjna z elegancko nakrytymi stolikami, gdzie serwuje się dania z karty, przygotowana jest na przyjęcie Gości indywidualnych.

Druga sala, bankietowa z wyjściem na taras, wyposażona w długi bar, z układem stolików dostosowanym do potrzeb Gości i stylu imprezy, przeznaczona na organizacje wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinnych i firmowych.

Restauracja Culinaria to idealne miejsce na pyszny obiad, kawę, kolację przy kieliszku wina czy uroczystość rodzinną, spotkanie firmowe lub imprezę towarzyską.

Restauracja Culinaria to królestwo dobrego smaku, przyjemnej atmosfery i wysokiej jakości dań, nad którą mistrzowską opiekę sprawują Aneta i Maciej Krzyżańscy:

"Naszą markę zbudowaliśmy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które gromadziliśmy od roku 1997 tworząc firmę cateringową "Kuchmistrzostwo" oraz ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności kulinarnych. Restauracja Culinaria to efekt naszej pasji i zamiłowania do sztuki gotowania".


 - Oborniki wlkp.

 

 - Oborniki wlkp.

 Restauracja Catering Pizza Oborniki - Ornament górny

Zapraszamy Serdecznie


Restauracja Catering Pizza Oborniki - Ornament dolny


Jeśli mają Państwo jakieś pytania to z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.
Prosimy o kontakt telefoniczny:

Możliwy jest również kontakt poprzez

e-mail:   maciej@kuchmistrzostwo.pl

e-mail:   aneta@kuchmistrzostwo.pl


 

 - Oborniki wlkp.